Idź do spisu treści

Menu główne

Nasza firma

Drukarnia Sławex rozpoczęła swoją działalność w 1989 r. Od początku istnienia firmy specjalizujemy sie w nadrukach wykonywanch techniką sitodruku. Największymi odbiorcami naszych usług są firmy produkujące odzież.
Z czasem rozszerzyliśmy profil firmy o sprzedaż gadżetów wspomagających promocję i reklamę. Współpracujemy z firmami i agencjami reklamowymi na terenu Łodzi i województwa łódzkiego, producentami tworzyw sztucznych, zabawek, okuć kaletniczych, opakowań itp.
Wykonywaliśmy dla wielu klientów nadruki na T-shirtach, dresach, chustach, artykułach reklamowych, opakowaniach szklanych i z tworzyw sztucznych.
Drukowaliśmy między innymi dla:

tampodruk Łódź sitodruk Łódź

Istotną częścią oferty są długopisy reklamowe z nadrukiem. Dysponujemy naprawdę szerokim wyborem różnych modeli z dowolnego zakresu ceny.
W ofercie firmy mamy pamięci USB. Pendrive z umieszczonym na korpusie nadrukiem lub grawerem może być interesującym prezentem dla klienta.
Sprzedajemy kubki ze szkła z nadrukiem wykonanym techniką tampodruku. Można je traktować jako tańszą alternatywę dla kubków ceramicznych z nadrukiem utrwalanym piecowo. Nadruk tamponowy na sz
klanym kubku jest bardzo trwały (odporny na mycie w zmywarkach).

 

Slawex- nadruki na koszulkach Łódź, sitodruk Łódź, tampodruk Łódź

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego